رفع مسئولیت

رفع مسئولیت


 

هرگونه خرید و یا استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی ، به منزله آگاهی از موارد ذکر شده در این صفحه طلقی میشود.

۱ – هرگونه سو استفاده از محصولات خریداری شده اعم از بازفروش محصولات و انتشار مجدد محصولات از لحاظ انسانی کار صحیحی نبوده و پیگرد قانونی دارد.

۲ – تمامی نرم افزار ها و اپیکیشن ها در “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” بصورت رایگان عرضه میشود و محصولاتی که دارای هزینه هستند ، هزینه آنها صرفا به ازای آموزش مربوطه میباشد .

۳ – توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی”  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۴ – همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” جزئی از اموال دیجی ام جی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی“، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 

۵ – سیاست قیمت‌‏گذاری در “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” قیمت‏‌های های مصوب نویسنده و تولید کننده محصول میباشد .

۶ – فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

۷ در فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی هیچ محصولی جهت فروش به یک شخص قرار نخواهد گرفت . محصولات منتشر شده جهت فروش به گروهی از افراد میباشند . به جهت جلوگیری از کاهش کیفیت محصولات برای محصولات بروزرسانی منتشر خواهد شد .

۸ – “فروشگاه اینترنتی دیجی ام جی” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۹ – با توجه به ماهیت محصولات ( دانلودی بودن ) امکان عودت کالا و برگشت وجه میسر نیست . لطفا در انتخاب محصول دقت فرمایید .

۱۰ – ​در صورت وجود هرگونه مشکل پس از خرید ، با رعایت ادب مشکل را مطرح کنید . هرگونه بی احترامی و بی ادبی به اپراتور ها به دور از انسانیت بوده و سبب لغو سفارش شما خواهد شد .

۱۱ – هدف “فروشگاه اینترنتی دجی ام جی” از انتشار دوره های آموزشی در حوزه امنیت ، آموزش در جهت جلوگیری از نفوذ میباشد . هر گونه سو استفاده از محتوای آموزشی و استفاده نادرست بر عهده استفاده کننده بوده و “دیجی ام جی” مسئولیتی در این زمینه ندارد .