افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس رایگان | WP Rocket رایگان نسخه ۳.۰.۴


در حال بارگذاری
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
.Zip
1.4 مگابایت
0
679 بازدید
رایگان

افزونه افزایش سرعت سایت | افزونه Wp Rocket رایگان | افزونه راکت رایگان | افزونه افزایش سرعت سایت

معرفی افزونه Wp Rocket رایگان


پلاگین افزایش سرعت سایت راکت وردپرس بهترین ابزاری است که برای افزایش سرعت سایت های وردپرسی ساخته شده است که میتوانم به شما تضمین بدهیم که اگر فقط به عکس‌های مقایسه این افزونه با افزونه های دیگر نگاهی مختصر بیندازید کاملا به قدرت این افزونه پی خواهید برد که میتواند زمان لود سایت شما را کاهش بدهد و هم با امکانات بینظیری که دارد میتواند از پهنای باند شما کاسته و در هزینه های شما هم صرفه جویی کند .


افزونه افزایش سرعت سایت – وردپرس راکت


این ابزار وردپرسی از دیگر افزونه های موجود در اینترنت مقام بالاتری دارد که به دلایل سیاری توانسته است به این مقام و رتبه برسد که برای مثال چنتا از انها را میتوان پنل تنظیات اسان به همراه قدرت و افزایش سرعت سایت فقط با زدن یک دکمه و اینکه سرعت سایت هم برای مدیر سایت و هم برای کاربران مهم هست و هم در سئو سایت تاثیر گذار میباشد.کش و ذخیره ساز صفحاتراکت وردپرس دارای قابلیت کش و ذخیره سازی صفحات میباشد که این امکان را فراهم میسازد که کاربر برای دومین باری که میخواهد یک صفحه را باز کند صفحه با سرعت بیشتر و حجم کمتر لود میشود که باعث راحتی کاربر و کاهش استفاده از پهنای باند میشود .


کش پیش بارگذار – افزونه افزایش سرعت سایتکش پیش بارگذار یکی دیگر از قابلیت های خوب راکت وردپرس میباشد که با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو میشود .


افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها در افزونه افزایش سرعت سایتاین هم یک قابلیت واقعا خوب از این افزونه میباشد که از زمانی که کاربر به عکس نزدیک نشود یعنی با اسکرول سایت به پایین سایت حرکت نکند عکس بارگذاری نمیشوند که باعث میشود سرعت سایت افزایش و راحتی کار کاربران میشود .


فشرده سازی فایل های استاتیک در افزونه Wp Rocket رایگان


افزونه افزایش سرعت سایت
در هر سایت وردپرسی همواره فایل های css و js فراوانی یافت میشود که از سرعت سایت میکاهد و این ابزار کاربری به صورت حرفه ای و فوق العاده میتواند به سادگی این فایل ها را بهینه سازی کند و سرعت ساییت شما را چند برابر کند .


توسعه اسان توسط توسعه دهندگان وب


افزونه راکت رایگانافزونه وردپرس راکت ( افزونه راکت رایگان ) یک افزونه ای است که به صور متن باز کد نویسی شده است که طراحان وب بتوانند با کمترین دانش کد نویسی این ابزار را ویرایش یا حتی توسعه بدهند.


افزونه Wp Rocket رایگان


با توجه به توضیحاتی که دادم و مقایسه ای که قرار دادم حتما متوجه شدید که این افزونه ( افزونه راکت رایگان )  بهترین افزونه ممکن برای افزایش سایت شماست .

اگر واقعا احساس نیاز به این افزونه میکنید همین الان می توانید این افزونه را رایگان دریافت کرده و جزو مشتریان همیشگی دیجی ام جی شوید.


رمز در صورت نیاز  DIGIMG.net میباشد .


درصورت نیاز از افزونه وردپرس دیگری بازدید فرمایید .


  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما + پنل کاربری شما  ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • آپدیت هر محصول پس از انتشار ، از طریق پنل کاربری ، در اختیار خریداران قرار میگیرد.